Počasí dnes12 °C, zítra19 °C
Pátek 17. května 2024  |  Svátek má Aneta

FOTO A VIDEO: Hasičská pohárová soutěž Noční Batelov 2016

Včerejší podvečer a večer patřil v Batelově na Jihlavsku dobrovolným hasičům. Konala se zde již po šesté pohárová soutěž v požárním útoku Noční Batelov. Divácky atraktivní závod se odehrával od 20 hodin, poslední útoky se dobíhaly už za tmy, kolem 23. hodiny.

Soutěžilo se ve dvou kategoriích - ženy a muži. Soutěž absolvovala tři ženská družstva, mužských bylo dvaadvacet. Za ženy si vítězný pohár odnesl Sbor dobrovolných hasičů (SDH) Zajíčkov, druhé byly ženy z SDH Nová Říše a bronzovou příčku obsadil SDH Batelov. Mužskou kategorii ovládl SDH Drunče, druhé místo brali muži z SDH Dolní Němčice a třetí místo obsadil SDH Mysletice.

Noční Batelov 2016

Neděle, 10. července 2016, 12:12

Foto Lenka Dvořáková

Štítky Batelov, soutěž, okres Jihlava, sbor dobrovolných hasičů, Zajíčkov, Drunče, Mysletice