sobota 21. května 2022 Monika

Jihlavský výběr malé kopané veze jasnou výhru z Olomouce, v tabulce si upevnil druhé místo

Do superligové sezóny vstoupili s medailovými ambicemi a ty se zatím daří plnit. Reprezentace Jihlavy v malém fotbalu si v úterý vyšlápla i na Olomouc, ze které si odvezla přesvědčivou výhru 7:3. Ve východní skupině Superligy tak ze druhého místa s tříbodovou ztrátou stále dotírají na dominantní Brno.

Jihlavané šli do vedení již ve 3. minutě, kdy se prosadil Šuta, domácí ale rychle zareagovali a po gólech Kaďorka a Tögela se dostali dokonce do vedení. Poločasovou remízu 2:2 pak krátce před pauzou zařídil Svoboda.

Když pak hned v první minutě druhého poločasu přesně zacílil hostující Plichta, v Hanácích se jakoby něco zlomilo a Jihlavané začali na hřišti vládnout, cože se rychle projevovalo v nárůstu jejich náskoku. Do černého pak zamířili Demeter, Šuta a Svoboda, skóre z hlediska domácích kosmeticky upravil Kryl. Přesto poslední slovo patřilo týmu z Vysočiny, hattrick dokončil a výsledek na 3:7 upravil Šuta.

Olomouc – Jihlava 3:7 (2:2)

Branky a nahrávky: 5. Kaďorek (Pešák), 12. Tögel, 55. Kryl – 3. Šuta (Svoboda), 23. Svoboda, 31. Plichta (Kavka), 37. Demeter (Plichta), 44. Šuta (Svoboda), 52. Svoboda (Demeter), 56. Šuta. 

Rozhodčí: Virčík – Perutka.

Sestava Jihlavy: Lukáš Konrád – Daniel Kavka, Martin Rygl, Robin Demeter (C), Radim Šuta, Adam Průcha, Richard Svoboda, Antonín Plichta.

  

Ohodnoť článek

Foto Malá kopaná Jihlava

Štítky malá kopaná, Jihlava, Superliga

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.