Počasí dnes7 °C, zítra6 °C
Čtvrtek 18. dubna 2024  |  Svátek má Valérie

Dukla si vyšlápla i na rezervu Pardubic, po třetí výhře v řadě je v tabulce pátá

Hokejisté Dukly na tři porážky v řadě zareagovali třízápasovou sérií vítězství. To poslední si připsali v sobotu v rámci 12. kola proti rezervě Pardubic. V bojovném utkání soupeře porazili těsně 3:2, v neúplné a hodně vyrovnané tabulce je tým z Vysočiny pátý.

Sobotní odpoledne patřilo v Jindřichově Hradci domácímu celku. V 5. minutě otevřel skóre přesilovkovou ránou od modré Patrik Miškář, ale Pardubicím se povedlo za šest minut srovnat Zdráhalem. Na další gól se čekalo až do 32. minuty, kdy se v pádu prosadil jihlavský Petr Beránek. Dukla svoje vedení navýšila ve 48. minutě, kdy souvislý tlak po přihrávce Harkabuse využil Jiří Fronk. Hostům se podařilo docela rychle snížit Bučkem, ale jejich další snaha už ke vstřelení další branky nevedla.

HC Dukla Jihlava - HC Dynamo Pardubice B 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 5. Miškář (Haman, Fronk), 32. Beránek (Seman, Šik), 48. Fronk (Harkabus) – 11. Zdráhal (Machač), 54. Bučko (Půhoný, Herčík).

Rozhodčí: Hucl, Skopal – Jindra, Štofa. Diváci: 630.