Počasí dnes4 °C, zítra5 °C

Prvoligový šlágr vyzněl lépe pro Vsetín, Duklu porazil 4:2

Pětkrát v řadě hokejisté Dukly neokusili hořkost porážky, stalo se tak zas až v rámci 19. kola ve Vsetíně. Valaši ovládli prvoligový šlágr poměrem 4:2 a upevnili si třetí příčku v tabulce. Jihlavský tým je pátý a má zápas k dobru.

Úvodní třetina se více vydařila domácím, když skórovali Berger a Půček. Jihlavě se více povedla druhá perioda, když snižoval Zadražil a na následnou branku domácího Hořanského zase zareagoval Harkabus. Dukla se snažila zápas dovést až do prodloužení, v závěru však inkasovali do prázdné branky z hole Jonáka.

VHK Robe Vsetín - HC Dukla Jihlava 4:2 (2:0, 1:2, 1:0)

Branky a nahrávky: 12. Berger (Buchta, Březina), 19. Půček (Rob, Březina), 37. Hořanský (Graborenko, Březina), 60. Jonák (Štach, Berger) – 30. Zadražil (Mareš, Houška), 39. Harkabus (Mareš, Havránek).

Rozhodčí: Kubičík, Šudoma – Konvička, Hranoš. Diváci: 3020.

Vsetín: Málek – Jerofejevs, Štach (A), Smetana, Buchta, Ondračka, Hryciow – Jonák (C), Rob, Hořanský – Březina, Vítek, Půček – Kucharczyk (A), Klímek, Gago – Berger, Zeman.

Jihlava: Zhukov – Bilčík (C), Machů, Mareš, Harkabus, Kowalczyk, Niko – Helt, Lichanec, Fronk – Havránek, Seman, Illéš – Cachnín, Juda, Brož – Zadražil, Houška.