Počasí dnes6 °C, zítra5 °C

Dukla konečně doma zabodovala, Benátky nad Jizerou porazila 4:2

Dukla prolomila černou sérii domácích proher a po měsíci v CZ LOKO Aréně brala všechny tři body. Stalo se tak v dnešním utkání 14. kola první ligy proti Benátkám na Jizerou, které si odvezla prohru 4:2. Jihlavskému týmu patří průběžná čtvrtá příčka.

Proti týmu z Benátek nad Jizerou se jako první prosadil ve 23. minutě Jiří Fronk. Jihlava byla ve druhé části aktivní a přidala další dvě branky z hokejky Richarda Cachnína a obránce Lukáše Mareše. Na sklonku druhé části se prosadili i hosté, když se trefil Jakub Rychlovský. Druhý gól Benátek přidal zkraje třetí třetiny Filip Jansa. Dukla si však výhru vzít nenechala, na konečných 4:2 upravil Tomáš Harkabus.

HC Dukla Jihlava - HC Benátky nad Jizeoru 4:2 (0:0, 3:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 23. Fronk (Lichanec, Eliáš), 32. Cachnín (Eliáš, Niko), 35. L. Mareš (Fronk, T. Havránek), 51. T. Harkabus (F. Seman, Cachnín) – 39. Rychlovský (Dušek), 43. Jansa (Bukač).

Rozhodčí: Jakub Valenta, Roman Zídek – Jan Hucl, Aleš Roischel.

Jihlava: Žukov – Bilčík, Kowalczyk, A. Dvořák, L. Mareš, Eliáš, Niko – Čachotský (A), Skořepa (C), Illéš – T. Harkabus (A), F. Seman, Cachnín – Helt, Lichanec, Fronk – T. Havránek, M. Juda, Vítězslav Brož.

Benátky nad Jizerou: Žajdlík – Patzelt, Kolmann (C), Aubrecht, Kunst, Žůrek, Bukač – Daniel Špaček (A), Dušek, Rychlovský – Jiruš, Čederle, Pabiška (A) – Wiencek, Jansa, E. Čermák – Vomáčka, Kalaj, Křepelka.

Hodnocení článku je 80 %. Ohodnoť článek i Ty!