Počasí dnes14 °C, zítra16 °C

Retrodresy více svědčily Dukle, na Slavii vyhrála vysoko 3:7

Prvoligové utkání pražské Slavie proti jihlavské Dukle bylo pojato v retro kulisách, které více vyhovovaly hráčům z Vysočiny. Ti základ k vysoké výhře položili již v první třetině, kterou vyhráli 0:4. Ani zbytek zápasu nebyl na branky skoupý, a tak si Dukla odvezla z Prahy všechny tři body za výsledek 3:7.

První třetina se Dukla vyvedla skutečně perfektně. Do slávistické branky se přesně trefili postupně Kowalczyk. Lichanec, Illéš a Zadražil. Krátce po obrátce na 0:5 upravil Seman, až poté se za domácí prosadil Všetečka. Další branky padaly ve třetím dějství, za Pražany se prosadili Poletín a Knotek, na druhé straně přesně mířili Havránek a opět Seman.

HC Slavia Praha - HC Dukla Jihlava 3:7 (0:4, 1:1, 2:2)

Branky a nahrávky: 22. Všetečka (R. Havel), 49. Poletín (Dan. Krejčí), 59. T. Knotek (P. Kafka, Dan. Krejčí) – 3. Kowalczyk (T. Harkabus, Čachotský), 10. Lichanec (F. Seman, Čachotský), 12. Illéš (F. Seman, Bilčík), 13. M. Zadražil (Helt), 21. F. Seman (Lichanec, T. Harkabus), 56. T. Havránek (Helt), 60. F. Seman (T. Havránek).

Rozhodčí: Bejček, Čáp – Štofa, Beneš.

Slavia: Michajlov (13. Málek) – Krejčí, Veber, Barák, Zelingr, Havel, Nilsen, Duda – Kafka, Knotek, Žejdl – Všetečka, Vlček, Kružík – Doležal, Poletín, Ondráček – Pšenička, Šteiner, Michnáč.

Jihlava: Zhukov – Mareš, Bilčík, Niko, Kowalczyk, Eliáš, Dvořák – Harkabus, Seman, Illéš – Čachotský, Lichanec, Havránek – Helt, Zadražil, Fronk – Cachnín, Juda, Brož.