Počasí dnes7 °C, zítra4 °C

Finálová série je srovnána na 2:2, Dukla podlehla Kladnu v prodloužení

Dukla ani napodruhé nevyužila výhodu domácího ledu a prvoligové finále je srovnané 2:2 na zápasy. Čtvrteční utkání se hrálo dlouho bez branek a za stavu 1:1 dospělo do prodloužení, kde rozhodl kladenský Kubík. Pátý zápas série se hraje v neděli na hřišti soupeře.

HC Dukla Jihlava - Rytíři Kladno 1:2 po prodl. (0:0, 0:0, 1:1 - 0:1)

Branky a nahrávky: 60. Fronk (Čachotský) – 45. Jágr (Snuggerud, Plekanec), 63. Kubík (Mikliš).

Rozhodčí: Petružálek, Pražák – Kreuzer, Polonyi.

Jihlava: Zhukov – Dundáček, Bukač, Černý, Mareš, Bilčík, Strejček, Eliáš – Harkabus, Fronk, Illéš – Čachotský, Lichanec, T. Havránek – Jiránek, Zadražil, Pekr – Chlubna, Čermák, Vítězslav Brož.

Kladno: Košarišťan – Mikliš, Frye, Snuggerud, Sorokin, Suchánek, Zacharčuk, Zelingr – Machala, Plekanec, Jágr – Kubík, Marosz, Hlava – Melka, Pitule, Račuk – Jelínek, Machač, Bílek.

Stav série: 2:2.