Počasí dnes15 °C, zítra19 °C
Sobota 27. dubna 2024  |  Svátek má Jaroslav

Krize trvá, po porážce 4:3 v Chrudimi klesla Vysočina na šestou příčku

Tyto výsledky bohužel první ligu stačit nebudou. Vysočina se stále potýká s pokoronavirovým poklesem formy a ani v pátém zápase po pauze dokázala zvítězit. Dneska zopakovala loňskou přestřelku s Chrudimí s výsledkem 4:3. Ve vyrovnané druholigové tabulce klesla Jihlava na šestou příčku.

Vstup hostů do zápasu byl katastrofální. V rozmezí 5. a 15. minuty inkasovali v důsledku chyb a nedůslednosti tři góly. Po zápase ale nebylo, do poločasu se Vysočinu trefil Koubek a Mikuš a bylo zaděláno na drama. Z optimismu Jihlavy však ubral Vašulín, který v 52. minutě zkompletoval hattrick. Vzápětí sice zase snížil Zoubele, ale v nervózním závěru Vysočina na bodový zisk nedosáhla.

MFK Chrudim - FC Vysočina Jihlava 4:3 (3:2)

Góly: 5. Vašulín (pen.), 14. Vašulín, 15. Rybička, 52. Vašulín – 35. Koubek, 40. Mikuš, 53. Zoubele.

Rozhodčí: Hanousek – Bureš, Mojžíš. Diváci: 350.

Chrudim: Zíma – Řezníček, Fofana, Vencl, Trávníček (74. Krčál) – Janoušek, Sixta (62. Mužík) – Kesner (90+2. Krištof), Rybička (74. Sulík), T. Dostálek (62. Nikodem) – Vašulín.

FC Vysočina: Veselý – Novotný, Diouf (46. Šimko), Pojezný, Javůrek – Lacko, Fortelný (38. Shudeiwa) – Mikuš (70. Arroyo), Zoubele, Smejkal (70. Rezek) - Koubek (63. Klobása). Náhradníci: Vejmola – Svoboda.