Aktuálně

ANKETA: Léto nahrává diskgolfu. Chodí si ho zahrát i sportovci v Jihlavě více...

Nehoda na Havlíčkobrodsku přinesla čtyři zraněné. Škoda je čtvrt milionu korun více...

ANKETA: Žádné starosti s parkováním. Z Telče do Jihlavy jezdí letní večerní autobus více...

Neštěstí v Radňovsi: Myslivec při honu postřelil svého kolegu do nohy

Autoři | Foto www.hornibludovice.cz | Zdroj ČTK

Při včerejším honu u obce Radňoves na Žďársku postřelil čtyřiaosmdesátiletý myslivec svého kolegu do nohy. Neštěstí se stalo brzy ráno. Případ vyšetřuje policie.

Zraněného pětašedesátiletého muže převezli záchranáři do nemocnice v Brně. „Byl ve stabilizovaném stavu a při vědomí,“ sdělila k případu mluvčí krajských policistů Dana Čírtková. Policie zjišťuje, za jakých okolností vyšel výstřel.

„Ve věci jsme zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ublížení na zdraví z nedbalosti,“ upřesnila mluvčí policistů. Zbraň, kterou bylo způsobeno poranění, policie zajistila.

Honu se podle zjištění policie účastnilo 11 myslivců, z dechové zkoušky vyplynulo, že nikdo z nich nebyl opilý. Policisté všem myslivcům rovněž zkontrolovali zbraně a doklady.

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky policie, myslivost, okres Žďár nad Sázavou, Radňoves, Brno

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.