<

Aktuálně

Řidič nezvládl nájezd na dálnici, cestující v protijedoucím autě se vážně zranili více...

Tři kamiony, tři vysoké kauce. Na D1 padlo 450 tisíc, zabaveny byly i doklady více...

Opilý řidič u Hosova přeletěl kruhový objezd, policie naměřila 2,65 promile více...

V Jihlavě kradla o víkendu opilá žena potraviny. Nadýchala 3,63 promile více...

Muž, který se vloupal do sportovní haly, byl dopaden policisty

Policisté v úterý 27. října přijali po třetí hodině v noci oznámení, že se v blízkosti objektu sportovní haly pohybuje podezřelá osoba. Na místo okamžitě vyjely policejní hlídky.

Po příjezdu na místo policisté zjistili, že objekt sportovní haly vykazuje známky násilného vniknutí. Na místě našli a následně zadrželi pětadvacetiletého muže, který byl poté převezen na oddělení policie.

Jedná se o recidivistu, který byl v minulosti již opakovaně soudně trestán. Vloni v dubnu byl za majetkovou trestnou činnost odsouzen k nepodmíněnému trestu odnětí svobody, který si odpykal letos v květnu.

Místo činu policisté ohledali, zadokumentovali a zajistili stopy, dále provedli šetření a zahájili úkony trestního řízení pro spáchání přečinu krádeže.

Policisté došli k závěru, že se podezřelý muž do budovy vloupal oknem. V objektu v současné době probíhají stavební práce, pachatel vypáčil zámek skladu a odcizil různé nářadí, které si nanosil k oknu. Věci v hodnotě více než třicet tisíc korun se mu už ale odnést nepodařilo, protože ho zadrželi policisté. Nářadí si převzala oprávněná osoba, škoda vznikla na poškozeném okně a zámku.

Případ policisté v současné době dále prověřují.

Ilustrační foto: www.bydleni.cz

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky sportovní hala, okno

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.