Počasí dnes19 °C, zítra19 °C
Pátek 9. června 2023  |  Svátek má Stanislava

Policie šetří krádež brusky z prodejny za 16 tisíc korun. Není vám povědomý muž na fotkách?

Třebíčští policisté šetří krádež brusky na dřevo, k níž došlo na začátku března v prodejně v Třebíči. Je důležité, aby znali totožnost muže zachyceného na fotografiích. K tomu jim může pomoci veřejnost.

Ke krádeži došlo ve středu 1. března v odpoledních hodinách na ulici Na Nivkách. Kolem jedné hodiny odcizil pachatel v prodejně brusku na dřevo v hodnotě necelých šestnáct tisíc korun.

„Po přijetí oznámení začali policisté případ prověřovat. Zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádeže. Policisté provedli důkladné šetření za účelem zjištění maximálního množství informací důležitých pro objasnění případu. Případ prověřovali, shromažďovali a vyhodnocovali získané poznatky a také záznamy z kamer,“ uvedla ke krádeži Jana Kroutilová, mluvčí policistů.

V zájmu prověřování by potřebovali zjistit totožnost muže na fotkách, a s žádostí o spolupráci se proto obracejí na veřejnost. „Žádáme muže na fotografiích, který se v prodejně pohyboval, a mohl by tak poskytnout informace důležité pro prověřování, případně občany, kteří ho poznají nebo mají informaci o tom, kde se v současné době nachází či pohybuje, aby se přihlásili na tísňové lince 158,“ vyzývá Kroutilová.

Hodnocení článku je 40 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Policie ČR (redakčně upraveno) | Zdroj Policie ČR

Štítky krádež, zloděj, pátrání, záznam, kamera, veřejnost, policie, Třebíč

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Založením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.