čtvrtek 30. června 2022 Šárka

Včera dopoledne havarovalo hasičské vozidlo, policie žádá svědky o záznamy z palubních kamer

Kriminalisté se obracejí s žádostí o spolupráci na případné svědky dopravní nehody, která se stala ve středu dopoledne na silnici I/37 v katastru obce Slavíkov mezi obcemi Ždírec nad Doubravou a Údavy na Havlíčkobrodsku

„Řidič nákladního automobilu Tatra jel po silnici první třídy ve směru od obce Ždírec nad Doubravou, přičemž vyjel mimo komunikaci, kde narazil do stromu,“ popisuje průběh nehody policejní mluvčí Stanislava Rázlová.

Při nehodě došlo ke zranění tří osob. Řidič a spolujezdec byli s podezřením na lehké zranění převezeni zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice. „Další spolujezdec byl s podezřením na těžké zranění transportován do nemocnice leteckou záchrannou službou,“ doplnila Rázlová. Policisté u řidiče provedli dechovou zkoušku, která byla negativní.

V rámci prověřování okolností dopravní nehody se policie obrací na veřejnost s žádostí o spolupráci. „Uvítali bychom informace od řidičů, kteří v níže uvedené době místem projížděli a mají ve svých vozidlech palubní kamery, které mohly zachytit průběh samotné nehody, případně další související okolnosti,“ říká policejní mluvčí. Svědci se mohou přihlásit na tísňové lince 158, případně se obrátit přímo na vyšetřovatele oddělení obecné kriminality na telefonní číslo 601 375 006.

Hodnocení článku je 82 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Policie ČR

Štítky nehoda, svědci, Havlíčkobrodsko

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.