pondělí 17. ledna 2022 Drahoslav

Řidič srazil chodkyni na přechodu a odjel pryč. Policie nyní hledá svědky

Policisté v Třebíči šetří dopravní nehodu, která se stala v pondělí 30. listopadu pět minut před sedmou hodinou ranní. Zatím neznámý řidič srazil chodkyni, která šla po přechodu. Nyní se hledají důležití svědci z řad veřejnosti.

Incident se odehrál na místní komunikaci na ulici M. Majerové v Třebíči, konkrétně před křižovatkou s ulicí Kpt. Jaroše.

„K dopravní nehodě mělo dojít zřejmě tak, že dosud nezjištěný řidič s vozidlem zřejmě červené barvy a dosud nezjištěné tovární značky projížděl ve směru jízdy od ulice Budíkovická směrem k ulici Velkomeziříčská. Na vyznačeném přechodu pro chodce se vozidlo střetlo s třiašedesátiletou chodkyní, která přecházela z pravé strany komunikace na levou stranu ve směru jízdy řidiče. Poté nezjištěný řidič vozidla své vozidlo nezastavil a pokračoval v jízdě ve směru k ulici Velkomeziříčská," popisuje nehodu Dana Čírtková, mluvčí policistů. 

Při dopravní nehodě došlo k lehkému zranění chodkyně, která byla převezena k ošetření do nemocnice v Třebíči. Dechová zkouška byla u chodkyně negativní.

„Policisté se touto cestou obracejí na případné svědky nehody a motoristy, kteří místem v danou chvíli projížděli a mají k dispozici záznam z palubních kamer svých vozidel, aby se svým svědectvím kontaktovali linku 158, případně přímo dopravní inspektorát Třebíč – telefon: 974 277 250 nebo 974 277 251. Za vaši pomoc při ztotožnění osobního vozidla a jeho řidiče děkujeme," dodává Čírtková. 

Ohodnoť článek

Foto Policie ČR

Štítky chodkyně, nehoda, střet, zranění, svědek, výzva, pátrání, veřejnost, policie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.