pondělí 21. června 2021 Alois

Mladík ukradl přepravku s prázdnými lahvemi a obratem ji prodal. Dal se na útěk, policie ho ale v parku dohonila

Očividně nenapravitelný je dvaadvacetiletý muž z Jindřichohradecka, který je nyní v podmínce, a přesto ve středu 12. května kradl v Jemnici na Třebíčsku.

Tam kolem 16. hodiny z nákladové rampy obchodu ukradl dvě přepravky s prázdnými lahvemi. „Ty odnesl a rychle v jiné prodejně zpeněžil. Krádež byla následně oznámena policii a na místo jela hlídka. Policisté podezřelého vypátrali v lokalitě parku, muž se ještě pokusil o útěk, který mu ale nevyšel. Policisté ho zajistili. Muž byl pod vlivem alkoholu a choval se agresivně, při dechové zkoušce mu policisté naměřili hodnotu 1,83 promile alkoholu,“ dodala Jana Kroutilová, mluvčí policistů.

Přivolaní policisté opilého zloděje odvezli na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Případ policisté prověřují, muž je podezřelý ze spáchání přečinu krádeže.

A jak se ukázalo, rozhodně nešlo o žádného začátečníka, co se trestní činnosti týče. Muž vloni v létě byl odsouzen k podmíněnému trestu odnětí svobody se zkušební dobou až do poloviny roku 2023.

Ohodnoť článek

Foto Manfredrichter (pixabay.com)

Štítky krádež, zloděj, přepravka, lahev, policie, Jemnice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.