úterý 2. března 2021 Anežka

PÁTRÁNÍ: Šestnáctiletá Veronika se nevrátila z vycházky. Na ruce má zhojené jizvy a tetování

Kriminalisté pátrají po šestnáctileté Veronice Hanzalové a obrací se na veřejnost, která by mohla pomoci. Dívka má být umístěna v zařízení pro mládež v Janštejně na Jihlavsku, kam se ve čtvrtek 14. ledna nevrátila z vycházky. Následně přijali policisté oznámení o jejím pohřešování a po dívce začali pátrat.

„Jedním z pravděpodobných míst, kde by se mohla pohřešovaná dívka nacházet, je Frýdek Místek. Osobní vazby má také na Brněnsku, kam mohla směřovat, nebo se zde může pohybovat. Je ale možné, že se může aktuálně nacházet i na jiném místě republiky,“ uvedla Jana Kroutilová, mluvčí policistů.

Policie žádá občany, kteří mají informace o tom, kde se pohřešovaná dívka v současné době nachází nebo pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158.

Veronika Hanzalová

Dívka je vysoká 164 centimetrů, hubené postavy. Vlasy má černé rovné dlouhé. Dívka má na rukách zhojené jizvy. Dále má na pravé ruce, v horní část dlaně, tetování - malá planeta, znamení dolaru, hvězdička, na prostředníčku pravé ruky má znamení slunce. Na sobě měla při odchodu oblečenou černou bundu, maskáčové rifle a černou čepici, na nohou měla obuté tmavé zimní boty.

 
 

Hodnocení článku je 56 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Policie ČR (redakčně upraveno)

Štítky pátrání, policie, kriminalisté, Veronika Hanzalová, Janštejn

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.