pátek 27. listopadu 2020 Xenie

Z brtnického náměstí zmizel linkový autobus, našel se havarovaný na okraji Jihlavy. Policie hledá svědky

Ke kuriózní krádeži došlo minulý týden na v Brtnici na Jihlavsku. Zaparkovaný autobus odcizil neznámý pachatel a odjel s ním, následně byl nalezen havarovaný na okraji Jihlavy. Policie se nyní obrací na veřejnost s žádostí o poskytnutí svědectví k tomuto případu.

K odcizení autobusu došlo ve čtvrtek 22. října v nočních hodinách na náměstí v Brtnici. Před tamní prodejnou potravin byl zaparkovaný modrý linkový autobus Mercedes Benz Intouro společnosti ICOM transport. Tento autobus odcizil zatím neznámý pachatel, který s ním odjel. Autobus byl poté nalezen havarovaný na okraji Jihlavy.

V souvislosti s tímto případem se policie obrací na případné svědky, kteří si ve čtvrtek 22. října kolem 21.30 hodin večer povšimli v Brtnici na náměstí v blízkosti zaparkovaného autobusu pohybu podezřelých osob, případně pohybu osob uvnitř autobusu. Rovněž ocení svědectví těch, kteří slyšeli a viděli tento autobus nastartovaný a nebo ho v tuto dobu z místa viděli odjíždět, aby se se svým svědectvím obrátili na linku 158.

Hodnocení článku je 20 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto icomtransport.cz | Zdroj Policie ČR

Štítky Brtnice, Jihlava, krádež, autobus

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.