neděle 25. října 2020 Beáta

Na Vodním ráji v Jihlavě bude ještě deset dní nadělovat mýval. Soutěží se o volné vstupy

Největší aquapark na Vysočině, Vodní ráj v Jihlavě, připravil pro všechny svoje návštěvníky od 1. prosince vánoční soutěž s heslem: U nás naděluje mýval! Lidé mohou soutěžit do 22. prosince.

Princip soutěže, ve které má hlavní roli mýval, je jednoduchý. Každý návštěvník, který během prosince osobně donese jakkoliv vyrobeného mývala, což je maskot aquaparku, dostane za odměnu malé dárky a okamžitou slevu na vstupném pro sebe nebo celou rodinu.

Soutěž má volná pravidla, fantazii se meze nekladou, takže mýval může být namalovaný, ušitý, vymodelovaný nebo jakýkoliv jiný,“ vysvětlil Martin Málek, mluvčí Služeb města Jihlavy, které Vodní ráj provozují.

Vytvoření mývalové budou po celou dobu soutěže vystavováni v hale aquaparku u vánočního stromečku. Všichni zaměstnanci Vodního ráje budou jednotlivé výtvory anonymně bodovat.

Konec soutěže je stanoven na první zimní den, tedy na úterý 22. prosince. Vítězný mýval bude oznámen na Štědrý den v pravé poledne na webových stránkách Vodního ráje a také na facebooku. 

Autor vítězného mývala získá 10 vstupů zdarma do Vodního ráje pro sebe nebo svou rodinu. 

 

Foto Aquapark Vodní ráj

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.