pátek 22. ledna 2021 Slavomír

Tělocvična na Křížové ulici dostala nový kabát. Zbývá opravit sociální zařízení a šatny

Lidé v Jihlavě mohou sportovat v nově opravené tělocvičně na Křížové ulici. Zbývá ještě vylepšit sociální zázemí a šatny, což by se mohlo dokončit v příštím roce.

Objekt má nyní opravené povrchy stěn, které jsou kompletně vymalované včetně stropů. V tělocvičně se zároveň vyměnilo osvětlení, přebrousily a nalakovaly se parkety. Natřelo se i dřevěné obložení a na podlahu se aplikovaly nové čáry.

„Ještě je potřeba u tělocvičny opravit sociální zázemí a šatny, což by se mohlo udělat v příštím roce. Je však otázka, jak se vyvine současná situace a jak se bude muset šetřit na rozpočtu města,“ doplnila Vladislava Hudečková, vedoucí kanceláře tajemníka magistrátu města Jihlavy.

Samotné práce probíhaly ve dvou etapách. „Při první etapě se opravily povrchy stěn a stropů tělocvičny a sousední místnosti skladu tělocvičného vybavení, dále se kompletně vymalovalo a natřely se doplňkové konstrukce. Také se vyměnila osvětlení včetně vyžádaných úprav elektrických rozvodů,“ popsala Aneta Hrdličková, mluvčí jihlavské radnice.

Během druhé etapy se přebrousila podlaha a vyznačily se nové čáry na podlahu podle sportovních disciplín.

„Oprava tělocvičny stála přes 400 tisíc korun,“ doplnila na závěr Hrdličková.

Ohodnoť článek

Foto Magistrát města Jihlavy

Štítky tělocvična, Křížová, oprava, rekonstrukce, sport

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.