sobota 18. ledna 2020 Vladislav

Chaos v dopravě nebo sekaná v housce za 10 Kč. V Jihlavě dnes otevřela nová prodejna s nábytkem

Dnes před devátou hodinou ranní se slavnostně otevřely brány nové prodejny s nábytkem na Vrchlického ulici. Kromě zvýhodněných cen to však během středečního dopoledne mělo ještě důsledky negativní, zejména v dopravě.

Hodně pevné nervy si musejí připravit návštěvníci nového jihlavského obchodu s nábytkem a doplňky do domácnosti. Pokud neodolali zvědavosti a zaváděcím slevám a hned první den navštívili novou prodejnu nábytkářské společnosti, jejich trpělivost a klid dostaly pořádně zabrat.

Chaos a zmatek byl zejména na přilehlém parkovišti, ostatně i další parkovací plochy v okolí se rychle zaplnily. Postupem času se začaly tvořit dlouhé kolony na okolních komunikacích, v jednu chvíli končila řada aut až u kruhového objezdu před Domem zdraví.

Do obchodu však proudily i davy pěších, na které s úsměvem čekaly desítky zaměstnanců ochotných s čímkoli pomoci. Odměnou za proplátání se mezi ostatními bylo pro kupující zvýhodněná cena mnohých položek prodejního sortimentu, deštník zdarma nebo například sekaná v housce za akčních 10 Kč. 

Foto Dalibor Mašek, čtenář Drbny

Štítky otevření, prodejna, Jihlava, doprava

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.