středa 17. srpna 2022 Petra

Sobota na Masarykově náměstí bude patřit Gulášfestu, akci Nadačního fondu Šťastná hvězda

Již v sobotu čeká Masarykovo náměstí další ročník oblíbené gastronomické akce Hvězdý Gulášfest. Ten je za účasti několika umělců pořádán Nadačním fondem Šťastná hvězda a má sloužit především k dobročinným účelům.

Účelem soutěže, která startuje v 11 hodin, je především užít si příjemné odpoledne, zkusit uvařit guláš v netradičních podmínkách a zároveň podpořit dobrou věc.

Přihlásilo se zatím 11 týmů. Do soutěže se přihlásili fanoušci jednoho z patronů nadačního fondu Davide Mattioliho, účast potvrdil i tým z Maďarska. První místo bude obhajovat Lojza Mikletič. Soutěžní guláše hodnotí porota v čele s šéfkuchařem Petrem Erinem Kováčem, prezident Culinary clubu.

Na akci vystoupí cimbálová kapela Rathan, Davide Matiolli (italský zpěvák), Genny Ciatti (muzikálová zpěvačka), Clif Canalas (zpěvák z Drážďan) Sabina Křováková, (vítězka Superstar 2013), jihlavská kapela Vigo, Pavel Kaiser - Netto (country), Petra Slaninová (zpěvačka a textařka) nebo Olinka Rumlová (mladá začínající zpěvačka).

O doprovodný program se postarají kosmetické poradkyně a vizážistky. Pro děti budou připraveno dílničky, malování na obličej a skákací hrad.

Celým dnem bude provázet moderátor Martin Málek. Akce se koná pod záštitou primátora Jihlavy Rudolfa Chloupka.

 

 

 

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.