pondělí 18. listopadu 2019 Romana

Čtyřletá Izabelka z Jihlavska trpí leukémií, nyní jí zemřela maminka. Pro rodinu byla vyhlášena materiální sbírka

Ve velmi těžké životní situaci se ocitla jedna rodina z Jihlavska. Osud s ní v posledních týdnech velmi zamával. Tátovi Romanovi před několika dny zemřela žena, měla nádor na mozku. Zůstal sám s dvěma dcerami Izabelkou a Vaneskou.

Aby se o ně mohl starat, musel odejít ze zaměstnání. Mladší z nich – čtyřletá Izabelka – se od svých tří let léčí s akutní leukémií a musí dodržovat přísná hygienická opatření. Následky leukémie si nese doposud - trápí ji epilepické záchvaty. Pravidelně proto kromě chemoterapeutik a léků na ředění krve bere také léky na epilepsii.

 Pro uvedenou rodinu z Jihlavska, která se ocitla v tíživé životní situaci, je nyní vyhlášená materiální sbírka.

Každý z nás může pomoci. Rodina přijímá dívčí oblečení – velikost 128 a 140, kvůli přísné hygieně Izabelky ale vše nové. Dále pak antibakteriální mýdla značky Detol, desinfekce značky Sanytol, prací prášek pro citlivou pokožku, trvanlivé potraviny a vitamin B. Pro starší dceru pak rodina uvítá jakékoliv pomůcky do školy – pravítka, pastelky, barvy nebo třeba sešity. Pro radost pak cokoliv s motivem Ledového království, kromě plyšových hraček.

Uvedené oblečení, kosmetiku, potraviny a hračky lze dovézt na adresu: Školní 13, Jihlava, případně se lze na všem domluvit s Lenkou Hájkovou  na telefonním čísle 730 174 937.

Za dva týdny bude pro pomoc rodině zřízen také transparentní účet.

Štítky pomoc, leukémie, úmrtí, materiální sbírka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.