čtvrtek 21. listopadu 2019 Albert

VIDEO: S instruktorem motoškoly, který zemřel na motorce, se kamarádi loučili spanilou jízdou

Ironie osudu. Tak by se dalo dívat na nešťastnou událost, která minulý týden zasáhla Jihlavsko. Jde o úmrtí třiatřicetiletého motorkáře Lukáše z Třeště, který ve čtvrtek 11. května podlehl svým zraněním po čelním střetu s autobusem. Lukáš byl totiž instruktorem motoškoly, která zájemce učí, jak bezpečně jezdit na motorce. A právě tento jeho největší koníček se mu stal osudným.

K dopravní nehodě došlo ve čtvrtek 11. května poblíž Větrného Jeníkova na Jihlavsku.  Podle policie jeli tři motocyklisté za sebou ve směru od Jihlavy na Větrný Jeníkov. Jeden z nich, kterým byl právě zmiňovaný instruktor motoškoly, se čelně střetl s protijedoucím autobusem. Těžkému zranění na místě podlehl. 

ČTĚTE TAKÉ: Třiatřicetiletý motorkář na Jihlavsku nepřežil čelní střet s autobusem 

Dnes od 12 hodin se s ním mohou jeho nejbližší v jihlavském krematoriu naposledy rozloučit. Na nejvyhledávanější sociální síti Facebook zorganizovala zmiňovaná motoškola spanilou jízdu na motorkách, která začala v 10:45 u jihlavské firmy Icom a pokračovala pak do krematoria ve Smrčenské ulici. 

Prosíme vás, abyste dorazili na toto místo srazu, ať jedeme společně a vytvoříme důstojnou atmosféru, kterou si Lukáš zaslouží,“ píše se na facebookovém profilu události.

Na začátek spanilé jízdy na počest třiatřicetiletého motorkáře z Třeště na Jihlavsku se můžete podívat ve videu.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.