čtvrtek 30. června 2022 Šárka

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Barbíny, fotbal, tropický ostrov i Mig 21. Fotbalový stadion zažije Den s Enviropolem

PR článek

Barbíny, auťáky, x-boxy, fotbalová školička pro děti, ale také Mig 21 nebo VIP fotbalový zápas osobností. To je jen zlomek toho, na co se můžete těšit už tuto neděli 22. května přímo na hlavním trávníku fotbalového stadionu FC Vysočina. Firma Enviropol, která je generálním partnerem FC Vysočina, tady totiž pořádá zdarma pro širokou veřejnost Den s Enviropolem, kterým uzavře letošní fotbalovou sezonu.

Stadion se pro širokou veřejnost otevírá v 10.30 hodin, program na pódiu bude po celý den, děti se mohou už ve 12 hodin těšit na tropický ostrov a show Madagaskar. „Celý náš program bude opět patřit všem dětem a bude vyzdoben do detailu propracovanými dekoracemi z tropického ostrova. Doprovázet ho budou pohádkové postavičky v životních velikostech jako je mimoň, lev Alex nebo král Jelimán. Děti se můžou těšit na spoustu tancování a zábavy jako jsou bublinová děla, ohnivá show, nafukovací lehátka a mnohem více. Bude to pořádná divočina,” přiblížil jen jeden bod z programu Martin Jahoda z Kinder events.

VIP fotbalový zápas osobností bude hrát “TIKI-TAKA Mercedes” Petr Švancara, legenda fotbalu Antonín Panenka, hráči z A týmu FC Vysočina, předseda klubu Lukáš Vaculík, šéftrenér přípravek Ondřej Šourek, který jako jeden z mála českých fotbalistů startoval i v Lize mistrů, fanoušci FC Vysočina nebo stará garda FC Vysočina.

Děti se mohou těšit na obří Mattel family zónu s panenkami Barbie, auťáky Hot wheels, X-boxy pro starší děti nebo takzvaný pit stop, kde si budou moci kluci v asistenci s tatínky vyzkoušet výměnu opravdové pneumatiky. Chybět nebude také obří horolezecká stěna Capri sun nebo pro holky malování a kamínkování na obličej.

V 17:00 přijde zlatý hřeb celého dne, a sice vystoupení taneční a striptérské skupiny z Prahy 5 Smíchova - Mig 21 v čele s Jirkou Macháčkem. Doplní ho pohodová muzika kapely III. třetina.

K dispozici bude nadupaná gastro zóna, kde budete moci ochutnat skvělou pastu v parmazánovém bochníku, palačinky, rolovanou zmrzlinu, poke bowl, domácí limonády, míchané koktejly, místní pivo, tacos nebo třeba i červy.

Vstupné návštěvníci neplatí. Vstupenkou na rodinu či skupinu je jedno vysloužilé drobné elektrozařízení. „Pokud tedy doma máte starý nefunkční mobil, myš, klávesnici či mixér, poslouží vám jako vstupenka pro celou rodinu. Prosím, ledničky či pračky nechte doma, jde opravdu o drobné vysloužilé elektro. Chceme tak jihlavským přiblížit, co firma Enviropol v krajském městě dělá,” usmála se hlavní organizátorka akce z pořadatelské agentury P-TEAM Dana Křížková.

Velkým tématem na pódiu bude ve spolupráci s hejtmanem Kraje Vysočina Vítězslavem Schrekem, předsedou senátou Milošem Vystrčiem nebo náměstkem primátorky Petrem Ryškou a manažerkou závodu Martinou Palicovou recyklace elektroodpadu. „Aby na skládkách končilo menší množství elektroniky, plánuje Evropská unie zavedení nové legislativy známé jako právo na opravu. Ta cílí na lepší ochranu spotřebitelů i životního prostředí, kam spadá zmenšení objemu produkovaného odpadu. I to tedy bude tématem Dne s Enviropolem,” uzavřela organizátorka Dana Křížková.

Více informací naleznete na facebookové události.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Štítky Den s Enviropolem, Enviropol, Vysočina Jihlava, zábava

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.