sobota 25. června 2022 Ivan

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Citypark Jihlava bude v dubnu a květnu plný speciálních akcí

PR článek

Autogramiádu se spisovatelem Michalem Vieweghem, velkou soutěž o vouchery na nákup v hodnotě 300 Kč, nebo také Den zdraví či casting do modelingové soutěže Elite Model Look připravilo na letošní duben a květen obchodní centrum Citypark Jihlava.

„Věříme, že tyto i mnohé další akce zpříjemní návštěvníkům pobyt v našem centru a z běžného nakupování se stane mimořádný zážitek,“ říká Miroslava Badalová, Centre Managerka OC Citypark Jihlava.

Pro milovníky literatury Citypark zorganizoval besedu a autogramiádu s oblíbeným autorem Michalem Vieweghem, která se uskuteční při příležitosti jeho letošních kulatých narozenin. Autogramiáda se koná dne 21.4. od 17 hodin v prostoru před prodejnou Luxor.

S přicházejícím jarem bude v centru v období od 22.4. do 31.5. probíhat akce „Trendy v centru dění“, jejíž součástí bude spotřebitelská soutěž o ceny při nákupech nad 1.500 Kč ve všech prodejnách (vyjma Alberta), přičemž tato částka musí být uhrazena za jednotlivý nákup. Soutěž doplní tzv. „Šťastné úterky“, kdy v tento den kupující při nákupu nad uvedenou částku obdrží dárkovou kartu CITYPARK v hodnotě 300 Kč.

Velkou edukativní zdravotnickou akci připravil Citypark Jihlava ve spolupráci s Nemocnicí Jihlava v rámci Dne zdraví. V tento den vám v centru změří glykémii, poradí ohledně diet a stravování a kuřákům změří oxid uhelnatý v plicích. Přítomné budou i porodní asistentky, které představí novinky nastávajícím maminkám. Pokud někdo plánuje výměnu kyčelního nebo kolenního kloubu, může se informovat u odborníků. Orientačně vyšetřit si návštěvníci OC Citypark Jihlava budou moci svou krevní skupinu a dozví se o způsobech darování krve a kostní dřeně. Krajská hygienická stanice bude informovat i o možnostech očkování.

Pro módní nadšence se v centru bude konat casting Elite Model Look, který bude probíhat 23. května od 15 hodin. Castingem bude provádět moderátor a influencer Martin Carev.

Foodcourtový areál centra v blízké době obohatí český fast food řetězec Bageterie Boulevard, který návštěvníky potěší svými ikonickými bagetami a jinými chutnými pokrmy.  

Hodnocení článku je 48 %. Ohodnoť článek i Ty!

Štítky Citypark, Jihlava, jaro, program

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.