pondělí 2. srpna 2021 Gustav

Stěhování úspěšně dokončeno. Jihlavský odbor životního prostředí hledejte na nové adrese

Uplynulý týden byl u pracovníků jihlavského odboru životního prostředí ve znamení stěhování do nových prostor. Úředníky daného oddělení nyní hledejte v nově zrekonstruovaném domě na adrese U Mincovny 8. Jejich kolegové z odboru školství, kultury a tělovýchovy se do vedlejšího domu U Mincovny 6 přestěhují příští týden.

„Rybářské lístky, povolení ke stavbě studny či domovní čistírny, záležitosti kolem odpadů nebo vydání nových kompostérů již nevyřídíte na Hluboké ulici, ale U Mincovny 8,“ sdělila Aneta Hrdličková u oddělení vnějších vztahů jihlavské radnice.

Hlavní vstup ke kancelářím vede ze zmíněné ulice a zaparkovat lze hned vedle, na Jakubském náměstí.

Historické domy v jihlavské ulici U Mincovny jsou opravené. Podívejte se, jak to uvnitř vypadá

Část úředníků jihlavského magistrátu v pondělí 14. června čeká stěhování. Nově budou pracovat v nedávno opravených historických domech v ulici U Mincovny. Domy s orientačními čísly šest a osm prošly kompletní rekonstrukcí, která obnovila jejich...

V příštím týdnu se z budovy na Hluboké ulici přestěhují také pracovníci odboru školství, kultury a tělovýchovy. Jejich nové zázemí bude od konce června v sousedním domě U Mincovny 6.

„V současné době se zpracovává projektová dokumentace pro rekonstrukci části budovy magistrátu v Hluboké ulici 3. Dokumentace by měla být dokončena v letošním roce, kdy se plánuje také zahájení stavby, ta by měla probíhat v první polovině příštího roku. Kompletně se nahradí elektrorozvody, vymění se podlahy, omítky a rozšíří se sociální zázemí. Po rekonstrukci se do nových prostor přestěhují pracovníci majetkového odboru,“ uvedl tajemník úřadu Evžen Zámek.

Ohodnoť článek

Foto Lenka Dvořáková

Štítky magistrát, úřad, adresa, U Mincovny, Jihlava, odbor životního prostředí, rekonstrukce

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.