úterý 19. ledna 2021 Doubravka

Bosch Diesel uspořádal benefiční Novoroční koncert, výtěžek putuje do jihlavské nemocnice

Jihlavský Bosch Diesel uspořádal již poosmé benefiční Novoroční koncert ve stylu vídeňských filharmoniků a filmových muzikálů. Výtěžek ve výši 57 tisíc korun byl věnován na podporu gynekologicko-porodnímu oddělení Nemocnice Jihlava.

V rámci již osmého benefičního Novoročního koncertu firmy Bosch v Jihlavě prezentovala 12. ledna 2020 populární Severočeská filharmonie Teplice pod taktovkou Marka Štilce nejznámější skladby vídeňských filharmoniků ve stylu tradičních skladeb Eduarda a Johanna Strausse ml. nebo Franze Lehára. Na koncertě zazněla i řada melodií ze známých filmových muzikálů.

Osmdesátičlenný orchestr společně s vynikajícími výkony vídeňské sólistky Simony Eisinger a dětského nadějného houslisty Jana Nováka sklidily nadšení diváků a zvaných hostů. Výnos z prodeje vstupenek ve výši 57 tisíc korun bude věnován na podporu gynekologicko-porodního oddělení Nemocnice Jihlava.

Mezi řadou významných hostů uvítal na zahájení koncertu technický ředitel jihlavského závodu Bosch Rajendra Basavaraju například náměstka hejtmana Kraje Vysočina Martina Kuklu, radní Kraje Vysočina Janu Fialovou, jakož  předsedu Okresní hospodářské komory Jaroslava Huňáčka. Vedení Bosch Group pro Českou republiku bylo zastoupeno reprezentantem společnosti Bosch pro Českou a Slovenskou republiku Milanem Šlachtou.

Dárcovský šek pro Gynekologicko-porodní oddělení Nemocnice Jihlava ve výši 57 tiscí korun převzal lékař oddělení Tibor Focko společně s vrchní sestrou Silvou Solařovou. Finanční dar poslouží k opravě a pořízení vybavení nemocničního Page 2 of 3 pokoje pro nastávající maminky, které musí být z nějakého důvodu dlouhodobě hospitalizovány v jihlavské nemocnici.

A s jakými dojmy odcházel z Novoročního koncertu náměstek hejtmana Martin Kukla: „Jsem rád, že Kraj Vysočina i město Jihlava našly ve firmě BOSCH DIESEL s.r.o. velmi spolehlivého partnera. Dlouhodobá podpora Nemocnice Jihlava firmou Bosch je příkladným počinem společensky zodpovědné firmy. BOSCH DIESEL s.r.o. je jedním z klíčových podniků nejen na Vysočině, ale i v rámci celého českého průmyslu.“

Hodnocení článku je 86 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky Bosch Diesel, Novoroční koncert

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.