Aktuálně

Změna stání u jihlavského gymnázia a více míst. Řidiči tam ode dneška parkují podélně více...

Horácké divadlo v Jihlavě plánuje svou vlastní letní scénu. Bude se tam hrát a koncertovat až pro 200 lidí více...

DRBNA HISTORIČKA: Crk vody do domu stál celé jmění. Jihlavští konšelé neradi povolovali vodovod měšťanům více...

VIDEO: Novoroční koupání v řece Jihlava přilákalo rekordních osmdesát otužilců, voda měla půl stupně

Dvanáctý ročník novoročního koupání přilákal do chladné vody řeky Jihlava na rekordních osmdesát otužilců. Teplota vody byla pouhých 0,5 stupňů, vzduch byl o necelé tři stupně "teplejší".

Osmdesát plavců znamená s přehledem nový účastnický rekord. Nejstarší otužilkyní byla stejně jako loni paní Alena, které je neskutečných 78 let.  Pro více než desítku účastníků bylo novoroční koupání jejich premiérou v chladné vodě. 

Teplota vody byla nižší jako v loňském roce, v půlstupňové vodě se občas objevovala ledová krusta. Teplota vzduchu vystoupala na tři stupně, bylo jasno a mírný větřík. Tradiční akci u lávky přes řeku Jihlavu přihlížely stovky zachumlaných diváků.  

Hodnocení článku je 48 %. Ohodnoť článek i Ty!

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky koupání, Jihlava

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.