pondělí 30. března 2020 Arnošt

Zasedání jihlavského zastupitelstva se posouvá až na 2. března

Jihlavští zastupitelé se na jihlavské radnici sejdou až 2. března. Je to přibližně o dva týdny později, než bylo původně avizováno. Zastupitelé měli totiž původně jednat 18. února.

Důvodem posunutí termínu je uskutečnění mimořádného zastupitelstva, které proběhlo během uplynulého pondělí, tedy 3. února.

„Rozhodli jsme se pro pozdější termín, protože se na začátku února uskutečnilo mimořádné zastupitelstvo. Scházet se každých 14 dní není koncepční. Příprava mimořádného setkání pozdržela úřad, a abychom byli na řádné zastupitelstvo dobře připraveni, museli jsme si tento čas vrátit,“ uvedla primátorka Jihlavy Karolína Koubová.

Karolína Koubová: Vydání vodárenského majetku Jihlavy může urychlit dohoda

Vydání vodohospodářského majetku Jihlavy ze Svazu vodovodů a kanalizací Jihlavsko by podle primátorky Karolíny Koubové (Fórum Jihlava) mohla podstatně urychlit dohoda s protistranou. Město odešlo ze svazku na konci roku 2012. Je pravděpodobné, že...

Jednání městských zastupitelů začíná ve 13 hodin a je veřejnosti přístupné.

„Kdo nemůže přijít do zasedací místnosti zastupitelstva města, může si pustit online živý přenos na stránkách města zde,“ doplňuje Radovan Daněk, mluvčí jihlavské radnice.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Štítky zastupitelstvo, zasedání, radnice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.