středa 20. listopadu 2019 Nikola

Amatérští hudebníci poměří svůj talent na Jihlavském slavíkovi. Letos již po pětadvacáté

Tuto sobotu bude jihlavské Divadlo Na Kopečku po roce opět hostit postupovou hudební soutěž Jihlavský slavík. Zúčastnit se jí mohou děti, mládež i dospělí amatérští zpěváci, soutěžit se bude ve dvou kategoriích - jednotlivci + dua a hudební skupiny. Tyto dvě kategorie se pak rozdělují podle věku. Jihlavský slavík se bude konat již po pětadvacáté.

Hudební soutěž Jihlavský slavík, jejímž vyhlašovatelem je jihlavský dům dětí a mládeže, je postupová. Její vítězové se účastní celostátních kol Dětské porty, Sedmikvítku a Melodie.

Dobrou zprávou pro soutěžící je to, že druh hudebních žánrů není omezen. Každý účastník vystoupí se dvěma skladbami - s jednou rychlou a s jednou pomalou.

Smyslem této hudební soutěže je vyhledávat a veřejně prezentovat dětské a mladé talenty, nabídnout jim možnost dalšího růstu a také jim umožnit porovnání s konkurencí. Jednou z vítězek Jihlavského slavíka je muzikálová zpěvačka Markéta Procházková, která nyní září v hudební show Tvoje tvář má známý hlas.

Jihlavský slavík 2016 se bude konat v sobotu 19. listopadu v jihlavském Divadle Na Kopečku. Začátek je plánován na 9. hodinu.

Vyhlašovatelem Jihlavského slavíka je Dům dětí a mládeže Jihlava.

Foto www.zus-trest.cz

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.