čtvrtek 23. září 2021 Berta

DIOD poprvé nabídne letní scénu pod širým nebem, program se odehraje v parkánu u brány

PR článek

Divadlo DIOD letos poprvé nabídne všem kulturním příznivcům letní scénu pod širým nebem. A máme se na co těšit, program bude opravdu pestrý a na své si přijde každý včetně rodin s dětmi.

Letní program se přesouvá na venkovní scénu na Parkáně u Brány Matky Boží v centru Jihlavy a to od 13.7. do 17.7. Večery zaplní koncert zpěvačky Lenky Dusilové, představení Gréta pražského divadla Letí, na scénu se vrátí jihlavští De Facto Mimo se svojí bizarní Genderamou, chybět nebude jubilejní dvacáté vydání PechaKucha Night na téma Guilty Pleasures a taky cirkusové představení Bratři speciál od dua Bratři v tricku.

V krásném historickém prostředí nabídneme ale už od odpoledne vymazlené workshopy pro děti. Budou se vyrábět loutky, šít tašky z bannerů, budou lekce akrobacie na šálách.

Program na pozdní odpoledne pak zaplní místní i přespolní DJ’s. Po celé odpoledne budou mít diváci k dispozici gastro zázemí, kde spojí síly café bar Sokolovna a lokální dodavatelé. Program bude kromě večerních akcí volně přístupný veřejnosti.

Program na jednotlivé dny s odkazy na vstupenky najdete zde. Informace o workshopech, DJ’s a gastru pak tady.

Ohodnoť článek

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky Divadlo otevřených dveří, léto, program, Jihlava

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.