Mlha a déšť komplikují dopravu na Vysočině, dnes naměříme maximálně čtyři stupně

Sněhové přeháňky s deštěm a mlha dnes ráno komplikují dopravu na Vysočině. Hlavní tahy jsou mokré po chemickém ošetření, na vedlejších silnicích místy leží vrstva rozbředlého sněhu. Silnice jsou sjízdné, podle silničářů však řidiči musí věnovat jízdě zvýšenou pozornost.
„Během noci udržovalo silnice na celém území kraje ve sjízdném stavu kolem 50 sypačů,“ řekl ČTK Tomáš Krejčí z dispečinku krajských silničářů. Je zataženo, vane slabý vítr, teploty se pohybují kolem nuly. Kvůli srážkám musí řidiči počítat se sníženou viditelností.
Během dne bude na Vysočině podle meteorologů zataženo s deštěm, místy i vydatnějším. V polohách nad 400 až 500 metrů nad mořem a večer ve všech polohách bude sněžit. Nejvyšší odpolední teploty se budou pohybovat od nuly do čtyř stupňů Celsia.
Jak hodnotíte tento článek?
Doporučujeme
SpolečnostANKETA: Žižkovou ulicí v Jihlavě začne jezdit i MHD. Řidiči se dočkali vylepšení
PolitikaModré zóny v Jihlavě vylepšíme, říká hnutí Naše Česko. Mluví i o lanovce ze zoo
JihlavskoRok 1909: První tramvaj v Jihlavě. Lidé z centra na konečnou dojeli za 14 minut
Plzeňská Drbna











