Aktuálně

Také na Třebíčsku se změní jízdní řády, autobusy najedou o milion kilometrů ročně více více...

Krev, pot a jihlavské slzy. Dukla schytala v Olomouci kanára, v baráži prohrává 2:0 více...

Správa železnic dá miliardu korun do trati mezi Kostelcem a Horní Cerekví. Cestující musí počítat s výlukami více...

Křižovatku u Rozkvětu a dopravní terminál v Jihlavě propojí nová silnice. Dělníci ji budují vedle Sila více...

SJÍZDNOST: Hlavní tahy na Vysočině jsou suché. V noci byl i dvacetistupňový mráz

Na Vysočině v noci silně mrzlo. Podle Českého hydrometeorologického ústavu klesly teploty až k minus 20 stupňům Celsia. Hlavní tahy jsou podle silničářů vymrzlé dosucha, na vedlejších leží místy zledovatělý nebo ujetý sníh krytý posypem. Podle dispečinku krajských silničářů v noci vyjížděly jen čtyři sypače.

„Silnice jsou ošetřené a bez obtíží sjízdné, ale nevíme, co s tím udělá slibované sněžení," řekl dispečer krajské správy a údržby silnic Jiří Havel. Sněžit má podle předpovědi dnes večer a v noci po celém kraji.

Jasnou odpoledne vystřídá oblačnost odpoledne, nejprve na západě kraje. Nejvyšší odpolední teploty podle meteorologů vystoupají k mínus čtyřem až mínus jednomu stupni Celsia. Slabý proměnlivý vítr budou foukat rychlostí do 15 kilometrů za hodinu.

Ohodnoť článek

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky počasí, silnice, sjízdnost, mráz, Vysočina, Kraj Vysočina, Český hydrometeorologický ústav, Jiří Havel

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.