St 19. 8. 2026Ludvík
Zprávy

POČASÍ NA PÁTEK: Teploty těsně pod třicítkou, srážky by nás též měly minout

Dalibor Mašek1 minuta čtení8. 8. 2019, 13:42
Ilustrační foto
Ilustrační foto · Foto: Pixabay.com

Počasí se umoudřilo a i pátek nám nabídne příjemné podmínky. Teploty budou ještě o něco vyšší, pršet by taky nemělo.

Páteční obloha bude jasná až polojasná, ráno se ojediněle vyskytnou mlhy. Večer bude od západu místy oblačno. Nejvyšší odpolední teploty vystoupají na 25 až 28 °C. Bude vát slabý vítr jižních směrů o rychlosti1 až 4 m/s.

Zdroj: ČHMÚ

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Z Pavlova odlétlo 12 čápů, které stanice zachránila jako mláďata ze čtyř hnízdSpolečnost

Z Pavlova odlétlo 12 čápů, které stanice zachránila jako mláďata ze čtyř hnízd

Ze Stanice Pavlov na Havlíčkobrodsku už odlétlo všech dvanáct mladých čápů, které pracovníci na přelomu května a června zachránili jako mláďata ze čtyř hnízd.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéSpolečnost

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook