Ne 30. 8. 2026Vladěna
Zprávy

POČASÍ NA NEDĚLI: Bude zataženo a mlhavo, místy mrholení

Dalibor Mašek1 minuta čtení7. 1. 2018, 6:30
Ilustrační foto
Ilustrační foto · Foto: www.slunecno.cz

V neděli na nás čeká na lednové poměry opět dosti teplé počasí. Místo sněhu na nás bude z oblohy mrholit.

Po přední straně brázdy nízkého tlaku vzduchu nad jihozápadní Evropou k nám bude proudit teplý vzduch od jihu.

Přes neděli bude převážně zataženo nízkou oblačností, mlhavo, místy mrholení. Nejvyšší odpolední teploty se budou pohybovat od 3 do 7 °C.  Očekávejme slabý proměnlivý, postupně mírný východní až severovýchodní vítr o rychleosti 2 až 6 m/s.

Jak hodnotíte tento článek?

TémataEvropa

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Kyberšmejdům skončily prázdniny. Pozor na falešné SMS o fiktivním dluhu pojistnéhoKrimi

Kyberšmejdům skončily prázdniny. Pozor na falešné SMS o fiktivním dluhu pojistného

Podvodníci v těchto dnech rozesílají falešné SMS zprávy s varováním před dluhem na pojistném a vyžadují jeho okamžité zaplacení. Zneužívají hektický konec prázdnin a naléhavost textu k tomu, aby získali peníze a přístup k bankovním účtům obětí.

ČEZ Family Run Aquapalace 2026 je rodinný běh plný pohybu, zábavy a společných zážitkůSpolečnost

ČEZ Family Run Aquapalace 2026 je rodinný běh plný pohybu, zábavy a společných zážitků

Chcete si užít den plný pohybu, zábavy a rodinné pohody? V sobotu 12. září 2026 se uskuteční už 7. ročník ČEZ Family Run Aquapalace Praha. Rekreační běh propojí sportovní zážitek s příjemnou rodinnou atmosférou a pestrým doprovodným programem. Účastníci navíc za dokončení sedmikilometrové trasy získají celodenní vstupenku do Vodního světa Aquapalace Praha. Generálním partnerem akce je Skupina ČEZ.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook