pondělí 6. července 2020 Státní svátek - Mistr Jan Hus

Zprávy

Investore, chceš v Jihlavě stavět nebo vyrábět? Rádi bychom za to příspěvek na infrastrukturu, uvažuje radnice

Jihlava by chtěla dostávat od nových investorů jednorázový dobrovolný příspěvek. S novými průmyslovými halami či bytovkami podle radnice stoupají náklady na doprovodnou infrastrukturu stavěnou a udržovanou z městských peněz, například na silnice,...

POČASÍ NA SOBOTU: Místy počítejme s přeháňkami a bouřkou. Teploty budou letní

Víkend bude ve znamení skoro jasné až polojasné oblohy, ráno počítejme místy s mlhou. Během dne se pak obloha zatáhne a v průběhu odpoledne místy čekejme přeháňky a bouřky, ojediněle budou silné.

Vzhůru na "Letňák"! V červenci se budou v amfiteátru promítat filmy, a to zcela zdarma

Město Jihlava pro nás připravilo závan starých časů, nebo aspoň co se letního vyžití týká. Vyrazit zcela zdarma na promítání totiž budeme moci na "Letňák", kde nás v červenci čekají dvě prověřené české komedie.

FOTO: Naštěstí jen nanečisto. Jihlavská letecká záchranka trénovala podvěsy

Kdo je připraven, není překvapen. Toto heslo určitě platí u vysočinských leteckých záchranářů, kteří v tomto týdnu nacvičovali podvěsové aktivity v areálu motokrosové tratě v Pístově u Jihlavy.

Jihlavě asi přibude další místo s úsekový měřením. Rychlost se bude hlídat u Hosova

Zřejmě už od letošního října se na dalším místě v krajské Jihlavě začne měřit rychlost. Řeč je o úseku na silnici II/602 u Hosova, kde mimo jiné zastavují i „modré“ autobusy, a místo se tak stává velice rizikovým nejen pro dospělé z Hosova....

Od pondělí se otevírají všechny vchody do nemocnice, bude znovu propojena s Domem zdraví

K několika změnám a uvolněním dochází v době pokoronavirové v jihlavské nemocnici. U hlavního vchodu končí dneska triáž, od pondělí se naopak všechny vchody otevírají. Obnoví se též průchod do Domu zdraví.

Jihlavané, kterým propadla občanka, by si co nejrychleji měli vyřídit novou

Jihlavská radnice upozorňuje občany na povinnost výměny občanských průkazů, jejichž platnost skončila po 1. březnu 2020, a to v co možná nejkratší době.

POČASÍ NA PÁTEK: Konec týdne bude hodně příjemný. Těšme se na letní teploty

Vypadá to, že dnešní počasí bude velmi příjemné. Zpočátku nás čeká polojasná obloha, ta bude místy až skoro jasná.

Opalovačka s knihou v ruce. Jihlavské koupaliště má pro své návštěvníky novinku

Již tuto sobotu bude na jihlavském Vodním ráji zahájena 20. koupací sezona. Koupaliště pro své návštěvníky připravilo novinku – je jí knihobudka, která může lidem zpříjemnit chvíle během opalování na dece či lehátku.

Víkend zřejmě přinese první letošní tropické teploty. K tomu četné bouřky a přeháňky

Víkend, který je před námi, přinese radikální změnu počasí. Letos poprvé se totiž můžeme dočkat tropických teplot. K tomu však přijdou časté bouřky a přeháňky a s vysokou vlhkostí vzduchu, kvůli níž si budeme připadat jako v prádelně.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.