Počasí dnes-1 °C, zítra-1,2 °C
Pondělí 17. března 2025  |  Svátek má Vlastimil
Bez reklam

Aktuálně

Kraj koupí v Jihlavě dva byty pro zaměstnance nemocnice. Jeden vyjde na sedm milionů korun více...

V Batelově projel rychlík návěstidlo zakazující jízdu, strojvedoucí si to hned uvědomil. Vlaky teď nejezdí více...

Každý čtvrtý Jihlavan dluží městu za popelnice. Úhradu doporučujeme co nejdřív, vzkazuje radnice více...

Součástí jihlavské arény bude i nová tělocvična, využijí ji hlavně školy. Otevře se koncem letošního roku více...

Aktuální doprava v Třebíči. Na těchto místech musí řidiči počítat s přechodnými problémy s parkováním

Autoři | Foto Město Třebíč , Anh Tuan Tran | Zdroj Město Třebíč

Třebíčská radnice, konkrétně její odbor dopravy a komunálních služeb, informuje o aktuálních uzavírkách a dopravních omezeních ve městě. Týkají se Čeloudovy ulice a také ulice Nádražní.

Už od uplynulé soboty až do 30. září musí řidiči v ulici Čeloudova počítat s omezenými možnostmi parkování před bytovým domem, v němž začala přístavba lodžií. „Toto omezení platí vždy v pracovních dnech od 7 do 17 hodin," upřesnila mluvčí radnice v Třebíči Irini Martakidisová. 

Ode dneška do 1. června bude platit dopravní omezení v ulici Nádražní na parkovištích za přestupním terminálem. „Důvodem omezení a následné úplné uzavírky je integrace parkovacího systému. Po celou dobu stavebních prací bude uzavřen chodník kolem většího parkoviště a některá parkovací místa. V jednom víkendu v termínu od 12. dubna do 11. května budou parkoviště úplně uzavřena," dodala Martakidisová k dalšímu omezení. 

Ohodnoť článek

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky omezení, doprava, uzavírka, město, Třebíč

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Aktuální doprava v Třebíči. Na těchto místech musí řidiči počítat s přechodnými problémy s parkováním | Třebíčsko | Z kraje | Jihlavská Drbna - zprávy z Jihlavy a Vysočiny

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.