sobota 4. dubna 2020 Ivana

Pelhřimovsko

V Jihlavě se mluvilo o úložišti jaderného odpadu. U Batelova by mohla vzniknout nová vodní nádrž

V Jihlavě se debatovalo o stavbě hlubinného úložiště jaderného odpadu. Ve středu 13. listopadu se v gotickém sále jihlavské radnice sešli odborníci na danou problematiku a společně s lidmi téměř tři hodiny diskutovali o tom, co by případná...

Policejní hlídka odhalila opilce za volantem. V nočních hodinách nadýchal přes dvě promile

Pětatřicetiletého muže zastavili v sobotu 2. listopadu před půl čtvrtou ráno pelhřimovští policisté, silniční kontrola proběhla na ulici Nádražní. Muž měl pozitivní test na alkohol.

Zloděj si z lesa odnesl sedmnáct vzrostlých smrků. Hrozí mu až dva roky za mřížemi

Dva roky za mřížemi si může posedět zatím neznámý zloděj, který ukradl sedmnáct vzrostlých smrků v katastru obce Cetoraz. Krádež se stala v době od poloviny září do konce října.

Až pět let za mřížemi stráví zloděj, co se vloupal do dílny v domě. Vzal věci za více než 50 tisíc

Škodu za více než 50 tisíc korun způsobil zatím neznámý zloděj, který se v noci ze čtvrtka 24. října na pátek 25. října vloupal do rodinného domu v Kojčicích u Pelhřimova.

Šest hasičských jednotek vyjíždělo k požáru ve výrobně pelet. Odhadnutá škoda je šest milionů

V obci Rodinov na Pelhřimovsku začala v neděli před 18:00 hořet výrobna pelet v areálu bývalého kravína. Hasiči požár, který způsobil škodu okolo šesti milionů korun, likvidovali přibližně do dnešních 2:00. Nikdo se nezranil. Příčinu na místě...

Dnes ráno krátce před sedmou hodinou vyjížděli hasiči k dopravní nehodě autobusu a nákladního auta. Stala se v Kamenici nad Lipou.

Muž se třemi promile dělal ostudu na náměstí. Padal a křičel na kolemjdoucí

Na záchytce skončil ve středu 2. října jednačtyřicetiletý muž, který na humpoleckém Havlíčkově náměstí křičel na kolemjdoucí a u toho padal na zem. Policisté se to dozvěděli díky telefonátu na linku 158.

Nenapravitelný dealer marihuany skončil ve vazbě. Při zadržení měl u sebe přes kilo drogy

Pelhřimovští policisté na začátku minulého týdne dopadli dealera marihuany. Byl přichycen téměř „při činu“. Později se ukázalo, že třiatřicetiletý dealer už má za sebou trestní minulost.

Ženě se po nemoci nechtělo zpět do práce. Tak si o deset dní prodloužila neschopenku

Až tři roky ve vězení může strávit devětačtyřicetiletá žena, která si neoprávněně prodloužila svou neschopenku. Doma tak zůstala o deset dní déle, než původně měla.

Humpolec má novou koncepci dopravy. Řeší třeba parkování a problémová místa

Asi jedenáctitisícový Humpolec na Pelhřimovsku si nechal zpracovat novou dopravní koncepci. Řeší možnosti rozvoje města a dopravní infrastruktury. Město za ni zaplatilo asi 1,3 milionu korun. Dnes ji bude projednávat s veřejností, řekl starosta...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.