Rekonstrukce na základce v Puklicích je hotová. Děti se do lavic vrátí v pondělí

Jihlavská ZŠ Jungmannova poskytla dočasný azyl dětem, které chodí do ZŠ V Puklicích. Důvodem byla probíhající rekonstrukce v puklické škole. Opravy jsou nyní hotové, do jihlavské školy puklické děti jezdily od začátku školního roku. V pondělí 7. prosince se vrátí zpět do Puklic.
Nájmy náhradních prostor v ZŠ Jungmannova v Jihlavě byly prodlouženy pouze o čtyři dny, a to do dneška, tedy 4. prosince.
Od pondělí 7. prosince se budou puklické děti už učit ve vlastní škole. „Stěhujeme průběžně. Byla podána žádost o výmaz náhradních prostor ze školského rejstříku,“ informovala ředitelka školy Jaroslava Němcová a poděkovala městu Jihlava za pomoc.
„Bez Vaší pomoci by celá akce nemohla ani začít. Počítám s tím, že jakmile to epidemiologická situace jen trochu dovolí, najdeme společně s vedením obce příležitost poděkovat Vám osobně a zároveň budeme rádi, když se přijedete podívat, čemu jste pomohli. Škola je vskutku nádherná,“ doplnila ředitelka.










