sobota 25. ledna 2020 Miloš

Vyhledávání

Nalezené články: "výjezd"

Martin Jodl: Výjezd na zahraniční studijní pobyt? Nejlepší možné rozhodnutí!

Šestadvacetiletý Martin Jodl má již sice studia na Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovicích zdárně za sebou, ale kontakt udržuje skrz spolek ESN VŠTE Budweis, který je hlavním tématem našeho rozhovoru.

Třiatřicetiletá žena trochu přebrala. Namol opilá ležela u obchodu na schodech

Policisté ve Velkém Meziříčí měli v úterý 21. ledna kolem 18. hodiny výjezd na ulici Františkov. U jednoho z obchodů tam na schodech ležela žena. Jak se ukázalo, byla namol opilá.

Na Vysočině měli hasiči od středy skoro třicet výjezdů kvůli spadlým stromů

Hasiči na Vysočině měli od středy do dnešního rána 26 výjezdů kvůli spadlým stromům a větvím. Nejčastěji je odstraňovali z komunikací na Žďársku a na Jihlavsku, kvůli stromům vyjížděli také na Třebíčsku. Všechny události se obešly bez zranění, řekla...

Hasiči zachránili letos již druhou srnku, která uvízla v rybníce. Šlo o rychlý zásah

Pacovští profesionální hasiči měli v úterý 14. ledna před půl pátou odpoledne nezvyklý výjezd. Byli vysláni k rybníku v obci Bratřice, kde uvízla srnka.

Na Vysočině meziročně ubylo zásahů zdravotních záchranářů

Záchranáři z Vysočiny měli loni 47 157 výjezdů, méně než v roce 2018, kdy jich zaevidovali 48 208. Ubylo také leteckých zásahů. Z celkového počtu zásahů jich bylo 508, což odpovídá situaci v roce 2017. Předloni bylo leteckých zásahů 644, řekl Petr...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "výjezd"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "výjezd"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.