pátek 22. října 2021 Sabina

Vyhledávání

Nalezené články: "sprejer"

Sprejer na Březinkách. Policie hledá vandala, který počmáral plechová vrata garáže

Jihlavští policisté hledají vandala, který sprejem poškodil plechová vrata garáže na ulici Březinova. Majiteli garáže vznikla škoda v předběžné výši čtyři tisíce korun.

Posprejovaný vagon na jihlavském nádraží. Policie hledá dvě osoby na videu, nejsou vám povědomé?

Jihlavští policisté vyšetřují posprejování vagonu, ke kterému došlo na hlavním vlakovém nádraží. A v této souvislosti žádá o pomoc také veřejnost, která by mohla pomoci s vyšetřováním.

Vizuální smog v Jihlavě: Lidi trápí blikající obrazovky na zimáčku nebo u Cityparku. Chystá se manuál označení čísel popisných

Od letošního března se na jihlavské radnici pracuje s takzvanou Kartotékou vizuálního smogu. Jde o pracovní název, který mají na svědomí jihlavští pracovníci Útvaru městského architekta (ÚMA). Zmíněná kartotéka popisuje širokou škálu vzhledových...

Policie chytila sprejera, co ve městě poškodil 14 objektů. Posedí si až rok ve vězení

Třebíčským policistům se podařilo dopadnout osmnáctiletého sprejera z Olomoucka, který po městě poškodil celkem 14 objektů. Šlo hlavně o garáže a domy. Dopadnout muže se podařilo díky výborné spolupráci policistů a strážníků městské policie.

Policie hledá sprejera, který způsobil dvacetitisícovou škodu. Poškodil dveře a popelnice

Havlíčkobrodští policisté hledají vandala, který poškodil dům v Přibyslavi. Majiteli vznikla škoda kolem 20 tisíc korun.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "sprejer"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "sprejer"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.