pondělí 27. ledna 2020 Ingrid

Vyhledávání

Nalezené články: "prodej"

Pivovary Vysočiny stáčejí pivo hlavně do skleněných lahví a sudů, do plechovek okrajově

Největší pivovary na Vysočině stáčejí pivo do nerezových sudů a vratných skleněných lahví. Nevratné obaly používají většinou jen jako doplněk sortimentu. O plechovky rozšířil v tomto kraji nabídku zřejmě jen Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod.

Jihlavský náměstek má potíže s dvoumilionovým dluhem, na vyrovnání závazku má tří týdny

V problémech se splácením své dvoumilionové půjčky je náměstek primátorky Petr Laštovička (ODS). Přestože svůj dluh uznává, věřitelce Aleně Vlachové od roku 2014 nesplatil ani korunu a od loňského září tak musí čelit nejen trestnímu oznámení a...

IKEA letos v tuzemsku otevře výdejní místa v sedmi městech

Nábytkářský řetězec IKEA v České republice letos otevře výdejní místa v sedmi městech. Zákazníkům budou dostupná v Hradci Králové, Karlových Varech, Českých Budějovicích, Plzni, Ústí nad Labem, Liberci a ve Zlíně. Do konce roku by v pražských...

Bosch Diesel uspořádal benefiční Novoroční koncert, výtěžek putuje do jihlavské nemocnice

Jihlavský Bosch Diesel uspořádal již poosmé benefiční Novoroční koncert ve stylu vídeňských filharmoniků a filmových muzikálů. Výtěžek ve výši 57 tisíc korun byl věnován na podporu gynekologicko-porodnímu oddělení Nemocnice Jihlava.

Čtyřiadvacetiletý opilec obtěžoval zákazníky v obchodě. Nadýchal přes tři promile

O pozdvižení se v úterý 14. ledna postaral čtyřiadvacetiletý muž, který v prodejně ve Světlé nad Sázavou obtěžoval jiné osoby. Pak se vydal ven, kde se nebezpečně pohyboval u silnice.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "prodej"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "prodej"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.