neděle 28. listopadu 2021 René

Vyhledávání

Nalezené články: "pečivo"

Od podzimu zdraží pečivo, stojí víc mouka i energie

Pečivo v Česku od podzimu zdraží odhadem minimálně o několik procent. Pekárny kupují dražší mouku, rostou ceny energií, pohonných hmot a potřebují zaměstnancům zvýšit mzdy, uvedli zástupci pekařského svazu. Zvýšení cen je podle nich už nutné.

Jsem rád, že jsem z jídelníčku nemusel vyřadit pivo, říká Neužil o přípravě na roli Zátopka

Do kin dnes vstupuje nový film Zátopek režiséra Davida Ondříčka. Hlavní roli běžce Emila Zátopka v něm hraje Václav Neužil. Herec Dejvického divadla v rozhovoru Edy Kožušníka zmiňuje, jak musel upravit jídelníček, jak dlouho se na roli připravoval a...

Jihlavský jarmark s 55 stánky už příští týden. Lidé zde koupí konečně i občerstvení

Lidé v Jihlavě se po dlouhé době dočkají tradičního jarmarku. Bude se konat 4. června od 10 hodin na Masarykově náměstí. A kromě běžného zboží bude v nabídce už i nejrůznější sladké i slané občerstvení.

Podnikatelé v tom mají jasno. Zavírání malých obchodů kvůli koronaviru se stalo Absurditou roku

Loňský rok byl plný absurdních rozhodnutí a nařízení. Jen jedna ale může získat pomyslný titul Absurdita roku. Tou největší zvolili čeští podnikatelé zavírání malých obchodů v souvislosti s koronavirovou epidemií. Druhou příčku obsadila káva v...

Policie stále nemá informace k muži, který s paralyzérem přepadl prodavačku a odjel na kole

V minulém týdnu se žďárští kriminalisté obrátili na veřejnost s prosbou o pomoc při pátrání po muži, který má zřejmě na svědomí loupež v prodejně v obci Křoví na Žďársku. Lidé by mohli muže poznat na fotografii a také na kamerovém záznamu.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "pečivo"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "pečivo"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.