neděle 5. července 2020 Státní svátek - Cyril a Metoděj

Vyhledávání

Nalezené články: "expozice"

Galerie a muzea na Vysočině budou v létě dostupnější. Vstupné nás vyjde na dvacku

Kraj chce přispět ke zvýšení návštěvnosti galerií a muzeí na Vysočině, proto rada schválila plošnou úpravu vstupného v letních měsících. Základní vstupné vyjde návštěvníky na 20 korun, tato cena bude platit od července do konce září.

Alšova jihočeská galerie se otevírá veřejnosti. Navštívit můžete expozici Meziprůzkumy

Těšíte se, až konečně vyrazíte za kulturou? Od 25. května můžete navštívit také zajímavou expozici Meziprůzkumy / sbírka AJG 1300-2020 v Alšově jihočeské galerii, která se nachází v Zámecké jízdárně v Hluboké nad Vltavou. Pojďme si ji představit.

Vysočina je pro turisty čtvrtým nejoblíbenějším krajem České republiky

Vysočina je pro návštěvníky, turisty a cestující čtvrtým nejoblíbenějším krajem České republiky. Rozhodli tak hlasující v anketě Kraj mého srdce 2019, kde získala dvě druhá místa v kategoriích KAM na zimní dovolenou a KAM na koně a koňské stezky.

Kraj příští rok čekají velké investiční akce. Začne stavba jihlavského domova pro seniory

Vysočina by měla příští rok dokončit stavbu své krajské knihovny v Havlíčkově Brodě. Začít by naopak měla oprava zámku v Telči, či stavba nového domova pro seniory u jihlavské nemocnice. V přehledu kulturních akcí nechybí Mezinárodní festival...

V Třešti se dnes veřejnosti znovu otevřela Betlémská cesta, lze vidět až šestnáct betlémů

V Třešti na Jihlavsku se dnes otevřely domácnosti, které zájemcům umožňují prohlídky tradičních vyřezávaných betlémů. Lidé je mohou vidět na 16 místech, loni bylo domácností otevřeno 17. Betlémská cesta bude přístupná až do 2. února, kdy skončí i...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "expozice"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "expozice"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.