neděle 7. března 2021 Tomáš

Vyhledávání

Nalezené články: "Valentýn"

22.2.2020. Toto „dvojkové“ datum si pro svatbu v Jihlavě vybraly dva páry

Měsíce, kdy lidé nejčastěji a nejraději vstupují do manželství, jsou teprve před námi. Již tuto sobotu nás čeká pro mnohé páry určitě atraktivní datum – 22.2.2020. Den plný dvojek si v Jihlavě jako svůj svatební den udělají hned dva páry – přesně...

Mezinárodní den slušný rockový muziky

Asi jste si všimli, že na Rock Radiu si na svátek sv. Valentýna příliš nepotrpí. Myslí si, že 14. únor je vykalkulovaný svátek, jehož skutečným důvodem je vytáhnout lidem z kapes peníze.

V jihlavském Cityparku se opět chystají nejsladší oslavy v roce

Že je láska sladká a většinou prochází žaludkem, se můžete 14. a 15. února přesvědčit na vlastní chuťové buňky v Cityparku Jihlava. Už podruhé jsou zde totiž nachystané oslavy svátku všech zamilovaných v podobě Festivalu sladkostí.

Tržby e-shopů letos stoupnou na 161 miliard

úterý, 10. prosince 2019, 12:47Společnost

Tržby e-shopů letos stoupnou na 161 miliard

Češi letos v internetových obchodech utratí podle firmy Shoptet 161 miliard korun, což je o 16 procent více než loni. Prodej módního zboží letos stoupl o čtvrtinu, vyplývá z údajů Shoptetu, který spravuje kolem 20 tisíc českých e-shopů.

Na Třebíčsku utekl klokan Skippy. Na pomoc přijeli hasiči z Hrotovic

Hasiči na Vysočině, konkrétně ti v Hrotovicích na Třebíčsku, měli dnes ráno o zábavu postaráno. Měli totiž dost netradiční výjezd – v Krhově naháněli klokana jménem Skippy, který utekl svému majiteli.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Valentýn"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Valentýn"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.