Pá 14. 8. 2026Alan

SŠ stavební Jihlava

Budoucí instalatéři z jihlavské stavebky v krajské soutěži nenašli konkurentyVzdělání

FOTO: Budoucí instalatéři z jihlavské stavebky v krajské soutěži nenašli konkurenty

Žáci SŠ stavební Jihlava oboru instalatér se v minulém týdnu zúčastnili už 22. ročníku krajského kola oblíbené soutěže odborných dovedností „Učeň instalatér 2019“ v Třebíči. Své dovednosti a um poměřilo pět dvoučlenných družstev z pěti škol, které tento obor v Kraji Vysočina vyučují. Se všemi soutěžními úkoly si nakonec nejlépe poradili Michal Krčál a Jan Drápela z jihlavské stavební školy, kteří mezi ostatními přesvědčivě zvítězili.

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Systém parkování v Jihlavě se změní. Všude mimo centrum bude půlhodina zdarmaDoprava

Systém parkování v Jihlavě se změní. Všude mimo centrum bude půlhodina zdarma

Jihlavský magistrát opět mírně upraví pravidla pro parkování v modrých zónách. Mimo centrum bude možné nastavit si třicet minut stání zcela zdarma.

Nechtěli jsme jít cestou masové turistiky, říká Vlastimil Gereg z Resortu Na peciSpolečnost

Nechtěli jsme jít cestou masové turistiky, říká Vlastimil Gereg z Resortu Na peci

Na břehu Lipenské přehrady v Nové Peci vznikl nový volnočasový resort, který se veřejnosti otevřel 2. srpna. Rodinný projekt vznikal několik let a jeho cílem je nabídnout návštěvníkům klidné zázemí pro odpočinek, sport i poznávání šumavské přírody. O tom, jak se rodila myšlenka resortu, čím je Nová Pec výjimečná a co zde mohou hosté zažít, jsme hovořili s Vlastimilem Geregem, který stál u samotného zrodu projektu, řídil jeho realizaci a dovedl ho až do současné podoby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook