Čt 13. 8. 2026Alena

Kostel svatého Jana Křtitele

V Jihlavě se zrodí nová tradice. Poprvé představí vlastní dortSpolečnost

V Jihlavě se zrodí nová tradice. Poprvé představí vlastní dort

Dnes dopoledne bude u Kostela svatého Jana Křtitele v Jihlavě opravdu živo. A také sladko. Právě zde se vůbec poprvé představí nový Jihlavský dort. 

Ilustrační fotoKultura

Jihlava v neděli ožije velkou havířskou poutí. Bude největší v novodobě historii města

Již tuto neděli, tedy 21. června, bude v krajském městě Vysočiny k vidění průvod krojovaných jihlavských havířů. Ten vyrazí z centra Jihlavy a vydá se ke Kostelu svatého Jana Křtitele. Poutí, mší a celodenním programem plným divadel, koncertů a tance si tak lidé připomenou svátek Jana Křtitele, patrona města Jihlavy.

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Řidička se vyhýbala lesní zvěři. Manévr skončil havárií a zraněním čtyř lidíDoprava

Řidička se vyhýbala lesní zvěři. Manévr skončil havárií a zraněním čtyř lidí

K nehodě tří aut došlo v úterý 11. srpna kolem šesté hodiny večerní u Kochánova poblíž Stránecké Zhoře. Za nehodou zřejmě stála lesní zvěř, která vběhla na silnici.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéSpolečnost

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook