Aktuálně

Závěr podzimu se nepovedl, hokejbalisté prohráli i v Mladé Boleslavi

Autoři | Foto www.skjihlava.com

Po výsledkově nepodařeném minulém víkendu prohráli jihlavští hokejbalisté i poslední utkání podzimu. Na hřišti Mladé Boleslavi, která se drží ve spodních patrech tabulky, prohráli 2:3. SK Jihlava nadále drží druhou příčku tabulky, první Rakovník se ale vzdaluje a třetí Přelouč přibližuje.

Jihlavští si v utkání těžko zvykali na plastový povrch zkrápěný deštěm, na kterém se podzimní derniéra odehrávala. Zejména kvůli tomu patřila většina úvodní třetiny domácímu celku. Jihlavského brankáře Kocha několikrát vážně prověřil a v 6. minutě se po chybě obrany dostali Mladoboleslavští do vedení zásluhou Knížka. Nejvýraznějším momentem hostů byla Jobákova střela do vnější tyčky.

Podobný průběh měl zápas i ve druhé třetině. Hosté se snažili tvořit hru, ale poměrně často chybovali, což Středočeši využívali k rychlým protiútokům. Jeden takový po pěkné akci ve 20. minutě proměnil Krejčí - 2:0. Ještě do konce třetí třetiny ale stačili Jihlavští snížit. To Vávrů ve 26. minutě tečoval Vilímkovu střelu a hosté byli opět na dostřel. „Pomocnou ruku“ jim navíc nabídl Mladoboleslavský Bezděk, který se nechal vyloučit na celkem sedm minut.

Po rozpačitém začátku početní výhody se nekonec tým z Vysočiny prosadit dokázal . Blaškovo nahození vrátil do síťky domácí branky pohotově Zelený. Po zbytek třetí třetiny se odehrával bez větších příležitostí, přesto remízou po základní hrací době neskončil. V poslední minutě totiž nepřesně vystřelil Malina a Bernard jeho odražený pokus poslal za Kochova záda. Power play v podání Jihlavy už ke korekci výsledku nepřispěla.

HBC Tygři Mladá Boleslav – SK Jihlava 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)  

Branky: 5:57 Knížek, 19:35 Krejčí, 44:15 Bernard – 25:30 Vávrů (Vilímek, Sobotka), 34:46 Zelený (Blaško).

Rozhodčí: Jeřábek, Vrba.

SK Jihlava: Koch – Blaško, Harasim, Sobotka, Habermann, Vilímek – Brázda, Zelený, Jobák, Vávrů, Fejt, Růžička, Trybuček, Bohatý, Velecký.

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.

Štítky FK Mladá Boleslav, SK Jihlava, hokejbalista, Rakovník, Přelouč, podzim, FC Vysočina Jihlava

Komentáře

Přihlášení uživatele

 Přihlásit se přes Apple
Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.