středa 1. prosince 2021 Iva

Pístovskými mokřady se prožene dakarský speciál. S vámi na palubě

Druhou zářijovou sobotu a neděli (11.-12. září) si v kalendáři rezervujte na oblíbenou adrenalinovou offroad akci Kronospan Pístovské mokřady.

Burácení motorů, offroadtrialové závody s celoevropskou účastí, při kterých se závodníci budou se svými offroady pohybovat na hranici fyzikálním možností, tradiční ženský trial, projížďka v obojživelném pásáku, čtyřkolky a další atrakce pro děti, chutný catering a samozřejmě na Pístově u Jihlavy nebude chybět oblíbený skok do Jožina z bažin, tentokrát z ještě vyššího můstku.

A nebyly by to ty pravé mokřady, kdyby pořadatelé pro diváky opět nepřipravili „bejkárnu“, kterou si budou moct vyzkoušet doslova na vlastní kůži. Tentokrát čeká na soutěživé nadšence výzva s lákavým názvem Mám to na salámu. Kompletní program naleznete na www.pistovskemokrady.cz

A jak avizují pořadatelé, letošní Kronospan Pístovské mokřady budou největší ve svých dějinách. Kromě závodů totiž uvidíte dakarské speciály a těší se na vás i nejúspěšnější letošní český závodník Martin Macík s celým svým Big Shock Racing týmem nebo Ondra Klymčiw se zbrusu novou Škodovkou na Dakar. Čekají vás autogramiády a ukázky jízd v závodním dakarském speciálu.

A právě o dvě projížďky v tomto speciálu v hodnotě čtrnáct tisíc korun budou soutěžit návštěvníci, kteří si zvýhodněnou vstupenku na KRONOSPAN PÍSTOVSKÉ MOKŘADY zakoupí v předprodeji. Vstupenky v předprodeji budou k dispozici pouze do úterý 7. 9. 2021 do 17 hodin na Ticketportalu

Pokud se chcete Pístovských mokřadů zúčastnit osobně, lze k pořízení vstupenek využít popsaný výše nebo se zúčastnit soutěže s Jihlavskou Drbnou. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku a mít trochu štěstí při slosování. Každý ze tří výherců obdrží dvě jednodenní vstupenky, na který den (sobota / neděle) je využije, si může vybrat. Uzávěrka soutěže je v sobotu 4. září ve 14 hodin.  

Soutěž byla ukončena, výherci byli kontaktováni.

Soutěž o vstupenky na Pístovské mokřady

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Hodnocení článku je 40 %. Ohodnoť článek i Ty!

Štítky Pístovské mokřady, offroad, soutěž

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.