Počasí dnes12 °C, zítra15 °C

Gladiátoři stále stoprocentní, na půdě silné Ostravy vyhráli 35:6

Gladiators si nedělali problém a jednoznačně ovládli i sedmý zápas sezóny. Tentokrát uspěli na hřišti Ostravy, předního týmu Paddock ligy, poměrem 35:6. Jenom tak potvrdili svoji letošní suverenitu - všechny zápasy dosud vyhráli.

Na bodovou akci se dneska v Ostravě čekalo až do druhé čtvrtiny. Hosté vystavěli drive až pro jednoyardový doběh Jana Dunovského pro první touchdown. Ten druhý zaznamenali Gladiátoři po pasové akci, kdy Joey Bradley našel Jana Berana, který navýšil vedení. Úspěšně si stejnou spolupráci oba zmiňovaní zopakovali i o několik minut později. Protože všechny tři touchdowny byly potvrzeny extrapointem Jana Bavloviče, poločasový stav byl 0:21.

Jakékoli pochybosti o vítězi utkání zažehnal David Calta, který si ve třetí čtvrtině naběhl na delší povednou nahrávku Bradleyho. Když si stejnou spolupráci zopakovali i ve čtvrtině poslední čtvrtině, byl tím ofenzívní přínos Vysočiny dokonán. Opět výborně fungující obrana Gladiátorů tentokrát čisté konto neuhájila, jednoznačné skóre nakonec zkorigoval domácí Jiří Šimečka.

Ostrava Steelers - Vysočina Gladiators 6:35 (0:0, 0:21, 0:7, 6:7)