Počasí dnes15 °C, zítra18 °C

Koncert jihlavského výběru, v Superlize rozstřílel vicemistra z Blanenska 14:4

V nečekanou exhibici se změnil šlágr východní skupiny Superligy malého fotbalu. Jihlavský výběr na svém hřišti zostudil vicemistra z Blanenska výsledkem 14:4 a posunul se na druhou příčku hned za dosud suverénní Brno.

Domácí vstoupili do zápasu velice aktivně a nesoustředěného soupeře z Blanenska už od úvodu nešetřili. Jako první se po přihrávce Götha prosadil Demeter, o čtyři minuty stejný hráč nabíjel Svobodovi - 2:0. Za hosty snížil střelec Paděra, Jihlava však rychle zareagovala a zbytek poločasu odehrála jako z partesu. Gólově se ještě do přestávky postupně prosadil dvakrát Demeter, Hrobař, Svoboda a Šuta.

Zkraje druhého dějství domácí trochu vypadli role, čehož využil disponovaný Paděra čistým hatrickem snížil na 7:4. Jihlava se ale včas probrala a definitivně převzala otěže zápasu.  Nebohému Čechovi v brance soupeře nasázela stejně jako v prvním poločase sedm gólů. Na starosti je měly "známé firmy" - dvakrát ještě přesně zacílili Demeter, Göth a Svoboda, doplnil je ještě Šuta.

Jihlava - Blanensko 14:4 (7:1)

Góly: Demeter Robin 5, Göth Jakub 2, Hrobař Robin 1, Svoboda Richard 4, Šuta Radim 2 - Paděra Ondřej 4

Sestava: Demeter Robin, Göth Jakub, Hrobař Robin, Kavka Daniel, Konrád Lukáš, Kubica David, Ošmera Petr, Průcha Adam, Svoboda Richard, Šuta Radim

Hodnocení článku je 74 %. Ohodnoť článek i Ty!